pondělí 25. ledna 2021 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "noclehárna"

Hradečtí policisté poučili nové bezdomovce "co a jak"

Městská policie Hradce Králové v posledních mrazivých dnech častěji kontroluje místa, kde se pohybují a přespávají hradečtí bezdomovci. Díky pravidelným kontrolám se už s bezdomovci osobně znají a mají o osobách bez přístřeší dobrý přehled.

Noclehárna v Hradci Králové je plná z poloviny. Podmínkou přespání je PCR test

Přečkat nadcházející velmi mrazivé dny v Hradci Králové mohou lidé bez domova v noclehárně Domu Matky Terezy Oblastní charity Hradec Králové. Kapacita zařízení je 90 míst a při mrazivé noci na úterý byla obsazena zhruba 50 nocležníky.

Petrovy boudy otevřou, jakmile to epidemiologická situace dovolí. Majitel plánuje i další objekt

Jakmile to epidemická situace dovolí, měl by otevřít obnovený horský komplex Petrovy Boudy. Hlavní objekt komplexu vznikl nedávno na základech vyhořelé původní stavby v nadmořské výšce 1288 metrů nad mořem na jednom z nejextrémnějších míst Krkonoš.

Bezdomovci v Hradci Králové jsou problém. Nedodržují koronavirová opatření

Bezdomovci jsou ve stotisícovém Hradci Králové v souvislosti s dodržováním opatření kvůli šíření koronaviru problémovou skupinou obyvatel. Na území města jich žije okolo 20 až 30, nepoužívají roušky, nebo je vůbec nemají. Roušky jim rozdává také...

Otevření nové Petrovy boudy v Krkonoších bude mít zpoždění

Nová Petrova bouda nad Špindlerovým Mlýnem v Krkonoších by měla otevřít pro veřejnost až na přelomu ledna a února. ČTK to dnes řekl Martin Havlík ze společnosti Snowy Chalet, která je investorem stavby. Původně měla "Petrovka" zahájit provoz k...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "noclehárna"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "noclehárna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.