pátek 21. ledna 2022 Běla

Vyhledávání

Nalezené články: "mrazík"

Pro část hradeckého kraje platí varování před sněhem a námrazou

Český hydrometeorologický ústav dnes odpoledne vydal varování před sněhem a námrazou. První sněhové vločky se mohou objevit už zítra ráno. Ledovka pak bude trápit řidiče hlavně v noci na sobotu. Varování platí i pro část Královéhradeckého kraje....

Přichází zima s ledem a sněhem. Kvalitní obutí auta se opravdu vyplatí

Ranní mrazíky volají po obutí automobilu do zimních pneumatik. Jezdit i v tomto období na letních pneumatikách? Ani náhodou! U nových pneumatik se mohou vyskytnout dva nové piktogramy, které potvrzují splnění norem pro přilnavost na sněhu a ledu.

Varování před nízkými teplotami. O víkendu naměříme pod bodem mrazu

Český hydrometeorologický ústav vydal varování před nízkými teplotami. To bude v platnosti od dnešní půlnoci až pondělního rána. O víkendu se mohou dostat teploty pod bod mrazu v celém Královéhradeckém kraji.

První říjnový den přinesl do Česka přízemní mrazíky. Na některých místech klesla teplota pod nulu

Na některých místech Česka ráno meteorologové zaznamenali přízemní mrazíky. V Doksanech na Litoměřicku klesla teplota u země až na minus 4,5 stupně Celsia, v Plzni-Bolevci byly čtyři stupně pod nulou a v Prostějově naměřili minus tři stupně.

V noci dorazí první přízemní mrazíky. V Krkonoších může rtuť teploměru spadnout pod nulu

Český hydrometeorologický ústav vydal předběžné varování, týkající se přízemních mrazíků. Varování platí od dnešní půlnoci do zítřejší osmé hodiny ranní. Podle meteorologů bude v Krkonoších a Orlických horách mrznout i ve dvou metrech nad zemí....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mrazík"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mrazík"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.