Počasí dnes11 °C, zítra8 °C
Sobota 1. dubna 2023  |  Svátek má Hugo

Vyhledávání

Nalezené články: "gov"

Léčba deprese či roztroušené sklerózy. Výzkum prokázal obsah léčivých látek v bio bylině pěstované na Berounsku

Léčivá síla bylin je známá od pravěku. Vědecký výzkum týmu VŠCHT však nyní prokázal unikátní obsah léčivých látek v bio levanduli lékařské Angustifolia Munstead pěstované v Chodouni, u Berouna na vápencových mořích Barrandien geoparku, tzv....

Malé lázně Náchod zahájí sezonu. Lidé si budou moci opět natočit obě minerálky

Areál takzvaných Malých lázní v Náchodě v sobotu zahájí letní sezonu a otevře všechna pítka na kolonádě. Lidé si tak budou moci opět načepovat minerální vodu z vrtů Běla a Jan. Zatím na kolonádě funguje pouze jedno zimní pítko s vodou z vrtu Jan,...

Všestarský archeopark nabídne Dny živé archeologie, sezona začne co nevidět

Archeopark pravěku ve Všestarech na Královéhradecku zahájí 11. návštěvnickou sezonu ve čtvrtek 6. dubna akcí pro rodiny s dětmi. Běžná otevírací doba začne od 15. dubna, informovali na webu zástupci archeoparku.

Vyfoťte zámecký kopec v Náchodě a můžete do soutěže

V Náchodě se bude soutěžit o nejlepší fotku zámeckého kopce. Město vyhlašuje fotosoutěž. Tématem soutěžní fotografie je volné zachycení zámeckého kopce nejen jako celku, ale i v detailech či nalezených zátiších.

V Kostelci nad Orlicí se otevírá zámek, pozve na výstavy i koncerty

V sobotu 1. dubna se v Čechách opět otevřou hrady a zámky. Své rodové sídlo, které je jedním z významných kulturních center regionu, otevře i František Kinský, majitel Nového zámku v Kostelci nad Orlicí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "gov"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "gov"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.