pondělí 21. června 2021 Alois

Vyhledávání

Nalezené články: "dovolená"

Policie chytila dalšího rekordmana na dálnici D11. Naměřili mu 200 km/h

Dálniční policie naměřila Mercedesu, který se řítil po hradecké dálnici, rychlost 200 kilometrů v hodině. Podle policejní mluvčí podobných případů přibývá. V březnu policisté jednomu z řidičů naměřili dokonce rychlost 239 km/h.

Vstup do Bulharska budou mít Češi bez omezení nejspíše už po první vakcíně

Bulharsko se s velkou pravděpodobností přiřadí k zemím, do nichž budou moci Češi bez omezení přijet už 22 dnů po první dávce vakcíny proti nemoci covid-19. Po jednání s bulharskými představiteli v Sofii to uvedl šéf české diplomacie Jakub Kulhánek.

Za mořem zábavy nejen v létě do libereckého Babylonu

Po dlouhém a náročném období, kdy především děti trpěly nedostatkem příležitostí pro pořádné vydovádění, jsme se konečně dočkali! Vládní opatření se uvolňují, a tak i liberecké CENTRUM BABYLON již brzy otevře své brány a nabídne tradiční nálož...

Z Hradce Králové do Egypta a zpět se třemi PCR testy. Řada dovolenkářů o tom nemá ani tušení

Koronavirová opatření se díky zlepšující se epidemické situaci zmírňují a lidé se začínají rozjíždět na dovolené do zahraničí. Redakce Hradecké Drbny zjišťovala, jak probíhala cesta Lucie E., která vyrazila se svým s přítelem ke konci května z...

RegioJet odstartoval vlakové spojení do Chorvatska

Z pražského hlavního nádraží se přímým vlakovým spojem RegioJet dostanete až do Chorvatska. Na letošní letní spoje je dohromady prodáno přes 30.000 jízdenek a zájem je hned začátkem sezony značný, řekl mluvčí společnosti Aleš Ondrůj.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dovolená"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "dovolená"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.