neděle 5. dubna 2020 Miroslava

Vyhledávání

Nalezené články: "dálnice"

Havlíček je optimista. Tvrdí, že  D11 by měla končit na hranicích do roku 2026

Dálnice D11 by měla končit na česko-polské hranici u Královce na Trutnovsku, kde se napojí na polskou dálniční síť, do roku 2026. Dnes to řekl na staveništi D11 u Hradce Králové ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO). Jeho předchůdce Vladimír...

Řidič uháněl po dálnici D11 rychlostí 191 km/h.  Hned se za ním rozjeli policisté

Večerní jízda po téměř prázdné dálnici svádí některé řidiče k rychlé jízdě. Vyzkoušet si to chtěl v pondělí večer i jedenapadesátiletý muž. Svoji zběsilou jízdou na sebe ale upoutal pozornost hlídky dálniční policie. Ta zrovna dohlížela nad provozem...

Napodruhé to vyšlo. Úsek dálnice D35 z Vysokého Mýta do Džbánova získal znovu úřední rozhodnutí

Na úsek budoucí dálnice D35 mezi Vysokým Mýtem a Džbánovem na Orlickoústecku, vydal stavební úřad ve Vysokém Mýtě územní rozhodnutí. To předchozí zrušil krajský úřad, kvůli námitkám obyvatel Knířova, části Vysokého Mýta. Obávali se hluku z dálnice.

Řidič odstavil nepojízdný vozík na D11 a odjel. Ohrozil ostatní šoféry

Zatím neznámí řidič nechal stát nepojízdný vozík na D11 kolem sedmdesátého kilometru. Bylo to ve středu 5. února krátce před obědem. Přívěsný vozík jednoduše odpojil a odjel. Policie teď hledá svědky a řidiče, kteří mohli řidiče natočit.

Stavba úseků dálnice D11 mezi Hradcem Králové a Jaroměří jde podle plánu

Po dálnici D11 z Hradce Králové až do Jaroměře, by se mohli prohánět první řidiči v květnu roku 2022. Zatím jde vše jak má. Z plánovaných 154 kilometrů dálnice, která vede z Prahy do Hradce Králové, se jezdí po zhruba 91 kilometrech.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dálnice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "dálnice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.