Počasí dnes14 °C, zítra18 °C
Pátek 26. dubna 2024  |  Svátek má Oto
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "aukce"

Syn má poškozený mozek a nedožije se rána, řekli Tereze po porodu. Míša teď oslaví tři roky a mamince dává velkou sílu

V Golčově Jeníkově na Havlíčkobrodsku bydlí Tereza Novotná, která je maminkou téměř tříletého syna Michaelka. Narodil se v 38. týdnu těhotenství. Po jeho příchodu na svět to vypadalo, že jde o zdravého chlapečka. Tato idyla ale vydržela jen pár...

Česká pošta přesunula v Hradci Králové pobočku z centra do budovy ČSOB

Česká pošta zrušila pobočku v centru Hradce Králové na třídě ČSA a nahradila ji pobočkou v budově regionálního centra ČSOB v zóně Aldis. Po loňském zrušení šesti poboček kvůli úsporám tak má Česká pošta v Hradci Králové nadále osm poboček. Oproti...

Hradecká policie zajistila umělecká díla ukradená před desítkami let

Policisté z Královéhradeckého kraje vypátrali dvě umělecká díla, která byla ukradena před desítkami let. Kriminalisté vrátili předměty majitelům. Jednalo se o dřevěnou sochu apoštola svatého Bartoloměje z druhé poloviny 17. století a obraz od...

Česká pošta hodlá prodat tři bývalé pobočky v Hradci Králové nejméně za 31 milionů

Česká pošta hodlá prodat v Hradci Králové tři objekty bývalých poštovních poboček, které kvůli úsporám uzavřela ke konci června. K dříve oznámeným dvěma objektům na sídlišti Moravské Předměstí nyní přibyla třetí pobočka ve Věkoších v severní části...

Česká pošta chystá v Hradci Králové prodej dvou bývalých poboček

Česká pošta chystá v Hradci Králové prodej objektů dvou bývalých poštovních poboček, které kvůli úsporám uzavřela ke konci června. Jde o pobočky na největším hradeckém sídlišti Moravské Předměstí v ulicích Štefánikova a Milady Horákové. Prodej by se...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "aukce"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "aukce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

aukce  |  Vyhledávání  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.