pátek 28. ledna 2022 Otýlie

Vyhledávání

Nalezené články: "Výrava"

Na víno, jídlo a za dobrou hudbou. Přinášíme inspiraci na víkend

Meteorologové o víkendu slibují relativně dobré počasí. I proto Hradecká Drbna přináší přehled zajímavých akcí v Královéhradeckém kraji. Lidé si mohou vybírat z vinařské slavnosti, degustace jídel nebo vyrazit na hudební festival.

Výměna řidičáku v letošním roce nemine přes 13 tisíc šoférů na Hradecku

Letos končí 10letá platnost řidičských průkazů 13 179 řidičům v ORP (obce s rozšířenou působností) Hradec Králové. Jde o řidičáky vyměněné v roce 2010 .

Poštovní pobočky v Královehradeckém kraji by se neměly redukovat

Udržení sítě poštovních poboček v Královéhradeckém kraji a jejich začlenění do spádových oblastí, prodloužení pracovní doby některých poboček, spolupráce obcí v rámci projektu Pošta Partner a s tím související převod pošt na tento model, byly...

Nedaleko Černilova havarovaly dva osobáky, jednu řidičku museli hasiči z auta vyprostit

Ve středu podvečer havarovaly na silnici č. 308 u odbočky na obec Výrava dva osobáky. Jeden z nich zůstal po nehodě převrácený na boku, druhý částečně mimo silnici. Jedna řidička zůstala po nehodě ve voze zaklíněna a hasiči ji museli vyprostit...

U Výravy se střetl kamion s dodávkou a osobákem. Zraněni byli dva lidé

U obce Výrava se na silnici č. 308 stala dnes dopoledne vážná dopravní nehoda. Střetl se tam nákladní automobil s dodávkou a do náklaďáku ještě narazil osobák. Při nehodě se podle hasičů zranili dva lidé, kteří museli být z dodávky vyproštěni.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Výrava"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Výrava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.