Počasí dnes8 °C, zítra12 °C
Středa 29. března 2023  |  Svátek má Taťána

Vyhledávání

Nalezené články: "Neratov"

Stovky tříkrálových koledníků vyrazily do ulic na Hradecku

Na Královéhradecku od pátku stovky koledníků Oblastní charity Hradec Králové vybírají peníze do pokladniček Tříkrálové sbírky. Včera rímp v hradecké katedrále svatého Ducha koledníkům požehnal královéhradecký biskup Jan Vokál.

Oprava prosklené střechy poutního kostela v Neratově bude pokračovat na jaře

Stavbaři na zimu přerušili opravu prosklené střechy poutního kostela Nanebevzetí Panny Marie v Neratově na Rychnovsku. Barokní stavba je zazimovaná, práce budou pokračovat na jaře. Prosklená střecha je opravená ze dvou třetin. Celkové náklady na...

Stavbaři v Neratově dokončují opravu prosklené střechy poutního kostela

Druhá etapa opravy prosklené střechy poutního kostela Nanebevzetí Panny Marie v Neratově na Rychnovsku je ve finále. Stavbaři za pomoci jeřábu dokončují výměnu skel, lišt a úchytů do střechy.

Kam s dětmi vyrazit? Tipy na výlety zdarma

I poslední prázdninové pondělí vám přinášíme tipy na výlety pro rodiny s dětmi. Tentokrát jsme vybrali místa, kde po vás nebudou chtít žádné peníze. I bez vstupného totiž můžete objevit spoustu zajímavých lokalit.

Oprava prosklené střechy kostela v Neratově za 19 milionů je v polovině

Oprava prosklené střechy poutního kostela Nanebevzetí Panny Marie v Neratově na Rychnovsku za 19 milionů korun je v polovině. První etapa skončila v červenci a druhá by měla začít v září. Oprava střechy byla nutná, protože do ní zatékalo, cílem je...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Neratov"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Neratov"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.