neděle 7. června 2020 Iveta

Vyhledávání

Nalezené články: "Kostelec nad Orlicí"

Policie hledá svědky tragické dopravní nehody v Kostelci nad Orlicí

K dopravní nehodě došlo už v pátek 10. ledna odpoledne. Na křižovatce ulic Jirchářská, Pod Branou a Husova srazila teprve dvacetiletá řidička černého Volkswagena Golf devětasedmdesátiletou ženu. Ta po několika dnech na následky zranění podlehla.

Požár rodinného domu v Kostelci nad Orlicí si vyžádal dva zraněné

Při požáru rodinného domu v Kostelci nad Orlicí byly zraněny dvě osob, které utrpěly popáleniny. Hasiči jim poskytli první pomoc, osoby si poté převzala do péče ZZS, škoda na majetku byla vyčíslená na téměř 300 tisíc korun.

Pětadvacetiletý řidič utíkal před policisty. Ti ho chytli a naměřili mu více než dvě promile

Včera večer přijal operační důstojník oznámení o tom, že hlídka rychnovských strážníků pronásleduje osobní auto jehož řidič nereaguje na výzvy k zastavení a během jízdy měl nabourat v Rychnově nad Kněžnou jiné auto. Pronásledovaný řidič ujížděl...

Hasiči zasahovali u požáru rodinného domu na Rychnovsku

V pátek odpoledne přijalo krajské operační a informační středisko hasičů tísňové volání s oznámením o požáru rodinného domu v katastru části Malá Čermná. Na místo události bylo vysláno postupně sedm jednotek požární ochrany.

Hasičský charitativní kalendář pro Eleganci bez bariér

„Elegance bez bariér“ je název charitativní módní přehlídky, která je svého druhu výjimečná. Na módním molu se totiž pro dobrou věc představují přímo vozíčkáři. Letošní ročník Elegance bez bariér proběhne 7. října 2019 od 19 hodin v nově...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Kostelec nad Orlicí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Kostelec nad Orlicí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.