úterý 25. ledna 2022 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "300 zatáček"

Na víno, jídlo a za dobrou hudbou. Přinášíme inspiraci na víkend

Meteorologové o víkendu slibují relativně dobré počasí. I proto Hradecká Drbna přináší přehled zajímavých akcí v Královéhradeckém kraji. Lidé si mohou vybírat z vinařské slavnosti, degustace jídel nebo vyrazit na hudební festival.

Závody na motorkách, letní kino i festivaly. Kam v Hradeckém kraji vyrazit?

Před námi víkend a pro většinu lidí i dva dny volna. Sobotu a neděli lidé mohou strávit s rodinou i kamarády. V Královéhradeckém kraji je akcí víc než dost. Hradecká Drbna přináší seznam těch nejzajímavějších.

O víkendu se pojede 300 zatáček Gustava Havla. Závod omezí dopravu okolo Hořic

Kvůli samotné pandemii se dlouho nedařilo uspořádat oblíbené motocyklové závody v Hořicích. Nakonec se organizátorům povedlo vyjednat termín 14. až 15. srpna. I tak bude závod 300 zatáček Gustava Havla doprovázet několik omezení.

Už je to potvrzeno. 300 zatáček Gustava Havla se přece jen pojede

Rozhodnout se sice mělo až zítra, ale zasedání výkonného výboru zasedlo už ve středu. A padl tu i verdikt. 58. ročník 300 zatáček Gustava Havla se pojede v termínu. Jezdci i fanoušci, si mohou zapsat do kalendáře datum 14. a 15. srpna 2021.

Pojede se 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích? Rozhodnutí padne v pátek

Kvůli pandemii COVID-19 se minulý rok musel zrušit oblíbený motocyklový závod 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích. Jestli se závodníci seřadí na startu alespoň letos se rozhodne v pátek 9. července. Organizátoři mají závod prakticky připravený,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "300 zatáček"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "300 zatáček"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.