sobota 15. srpna 2020 Hana

Tři hráči Mountfieldu jsou v karanténě. Klub pozastavil prodej permanentek

Hradecký Mountfield se rozhodl dočasně pozastavit nákup permanentek na příští sezónu, to bylo možné do včerejšího večera. Zároveň skončilo i předkupní právo majitelů loňských karet. Vedení klubu se tak rozhodlo po té, co skončili tři hráči v karanténě.

„Jsme nadále v úzkém kontaktu s epidemiology a Krajskou hygienickou stanicí a celou situaci sledujeme. Podle jejího vývoje budeme informovat fanoušky o dalších krocích, jako je například prodej vstupenek na zápas Poháru Generali České pojišťovny,“ řekl generální manažer klubu Aleš Kmoníček

Klub už před časem informoval o nepříznivé epidemiologické situaci mezi hráči hradeckého hokeje. Tři z nich jsou na nařízení Krajské hygienické stanice v karanténě. 

První trénink na ladě bude dnes 

I přes nepříjemnosti spojené s koronavirem klub věří, že nebude příprava na sezonu výrazně omezena. Například první trénink na ledě absolvují hráči A-týmu už dnes v deset dopoledne. Všude musí být dostatečné množství dezinfekce a po každém tréninku musí proběhnout pečlivé vyčištění a umytí šaten. 

Podle aktuálního nařízení vlády musí vedení klubu zajistit i co největší rozptýlení osob v šatnách. „Provozovatel zajistí úklid každý den a dezinfekci vnitřku skříněk během dne a po skončení provozu,“ stojí v nařízení.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Mountfield HK

Štítky hokej, Mountfield HK, sport, koronavirus, COVID-19, karanténa, omezení, permanentka, prodej, vláda, nařízení, trénink, led

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.