pondělí 24. února 2020 Matěj

S Pardubicemi se rozloučil ve zlém, teď hokejista Rolinek oblékne dres Vrchlabí

Poslední roky jeho kariéry byly spjaty s pardubickým hokejem. Patřil k ikonám týmů a fanoušci ho zbožňovali. Jenže konec Tomáše Rolinka v Dynamu je jak ze zlého snu. Nicméně i tak má devětatřicetiletý útočník a mistr světa chuť k hokeji, ke kterému se po měsíci vrací.

"Od dnešního dne s námi trénuje Tomáš Rolinek. Hledá svoji chuť do hokeje, takže jsme dohodnuti, že se v nejbližších dnech dohodneme, zda vůbec bude pokračovat v hokejové kariéře," objevilo se dnes na facebooku HC Vrchlabí.

Hokejisté Vrchlabí se můžou pyšnit už tak nabitým kádrem plný hokejových hvězd. Kromě bývalého forvarda Mountifieldu HK Jaroslava Bednáře, působí v týmu i Petr Sýkora, nebo Jan Hlaváč.

Mistr světa z roku 2010 a dlouholetýu reprezentant Rolinek skončil v Pardubicích na vladstní žádost. Ke svém konci se vyjádřil na facebooku.

„Chtěl bych uvést pár věcí na pravou míru, které stojí za mým koncem v Dynamu. Je spousta fám, spekulací, lží. Když jsem byl vyřazen mimo sestavu před zápasem v Litvínově, což byl pátek, nikdo mi nic nevysvětlil. Nikdo se se mnou čtyři dny nebavil, byl jsem jak pátý kolo u vozu," řekl Tomáš Rolinek ve video vzkazu, který zveřejnil na svém profilu.

Myslel jsem si, že se spousta věcí změní a budu bojovat za Dynamo. To se nestalo a v sestavě jsem nebyl ani v pondělí (na tréninku), kdy jsem byl v páté lajně. Měl jsem toho dost a požádal vedení, ať se mnou rozvážou kontrakt. Za celou dobu mi nikdo nic nevysvětlil a nikdo se se mnou nebavil. Kromě rozhovoru, který jsem sám inicioval," dodál dlouholetý kapitán Pardubic Rolinek.

Autoři | Foto Wikipedia.org

Štítky Hokej, Vrchlabí, Tomáš Rolinek, Pardubice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.