pondělí 13. července 2020 Markéta

Dneškem končí aukce dresů hokejového Mountfieldu

S dnešní 20. hodinou končí aukce dresů hradeckých hokejistů. Klub se je rozhodl vydražit stejně tak, jako loni. Letos je v internetové aukci i bílá sada, ve které vyjížděli Lvi před vlastní publikum. Každý ze třiceti trikotů má certifikát pravosti.

Skrze akci, tak může podpořit svůj hokejový klub každý. „Vyvolávací cena všech dresů je 1800 Kč, minimální příhoz pak 50 Kč. Aukce končí v neděli 31. května ve 20:00, avšak prodej jednotlivých kusů se může protáhnout,“ uvádí klub na svém webu.

I tady ale platí pravidla. Dresy, na které nebyl ve 20:00 během posledních pěti minut příhoz, v aukci končí a získávají nového majitele, který nabídl nejvyšší částku. V 19:55 začíná u každého předmětu běžet pětiminutová ochranná lhůta. Když bude za tuto dobu na konkrétní předmět přihozeno, nabíhá pětiminutová lhůta znovu. V opačném případě se majitelem předmětu stává ten, kdo naposledy přihodil před uplynutím této lhůty.

Loni se na podobné dražbě hradeckého Mountfieldu vydražilo 60 dresů za 105 tisíc korun. Fanoušci měli na výběr z bílé i černé barvy dresů, které hokejisté oblékali na Mountfield Cupu, Memoriálu Zbyňka Kusého a v přípravných zápasech.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Twitter.com/ MountfieldHK

Štítky Mountfield HK, aukce, dres

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.