neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Markéta Hamerníková

Markéta Hamerníková » Články

Opilý řidič děkoval policistům, že ho zastavili

Policistům se moc často nestává, že by jim někdo poděkoval, když jeho auto zastaví k silniční kontrole. Zvlášť ne, pokud ten dotyčný nadýchá přes dvě promile alkoholu. Na opilého gentlemana narazili policisté z Nového Bydžova.

Hádky v obchodních domech, partnerské výměny názorů nebo muž, který spal uprostřed silnice. Městská policie řešila o víkendu 300 událostí

O uplynulém víkendu měli městští policisté z Hradce Králové pořádně napilno. Řešili spory s agresivními zákazníky v obchodních domech, divoké partnerské hádky nebo je zaměstnal muž, který si ustlal uprostřed silnice.

Soud poslal do vazby muže, který během jednoho týdne už podruhé ujížděl policii. Poprvé boural u křižovatky Koruna v Hradci Králové, podruhé ho začali policisté pronásledovat kvůli nebezpečné jízdě. Řidič se nakonec pokusil utéct do polí.

Policie chytila v Koutníkově ulici řidiče na drogách, se zákazem řízení a bez technické

Při běžné namátkové silniční kontrole se dnes v noci policisté nestačili divit. Zastavili muže, který řídil pod vlivem drog. Navíc se ukázalo, že má zákaz řízení. A aby toho nebylo málo, jeho BMW mělo propadlou technickou.

Policisté kontrolovali pásy, téměř dvě třetiny řidičů měly nějaký přestupek

Možná jste i vy v pondělí potkali jednu, dvě nebo více policejních hlídek. Policisté totiž v Královéhradeckém kraji pořádali dopravně-bezpečnostní akci, v rámci které zkontrolovali přes dvě stě aut. Zhruba u dvou třetin zastavených aut ale nebylo...

Zaplatili si pokoj na jednu noc, místo noci plné vášně vařili pervitin

Když si dva lidé objednají v penzionu pokoj na jednu noc, mohou ho využít mnoha různými způsoby. Jedna dvojice na Trutnovsku společný čas využila k vaření. Výsledkem ovšem nebylo jídlo, ale pervitin.

Řidička po nehodě nadýchala přes čtyři  promile. Hrozí jí až tříleté vězení

Zatímco pro někoho mohou být čtyři promile alkoholu smrtící, žena na Rychnovsku v tomto stavu sedla za volant. Auto nakonec skončilo mimo silnici a žena v nemocnici. O několik hodin později policisté zadrželi další opilou řidičku.

Vítr komplikoval na Hradecku i dopravu, po pádu stromu bourala tři auta

Víkendový silný vítr nezůstal ani na východě Čech bez následků. Na Hradecku spadl přímo na projíždějící auto smrk a bourali i řidiči v protisměru. Nehoda se obešla bez zranění.

Vyhrožovali exekutorovi, teď jim hrozí až deset let vězení

Za posledních 14 dnů policie na Královéhradecku řeší už druhý útok na exekutory. Na Rychnovsku dvě ženy a dva muži bránili exekutorovi v práci vyhrožováním, poté ho donutili sepsat dokument, že dlužná částka už byla vyplacena.

Na Jičínsku auto narazilo do mostku a několikrát se přetočilo přes střechu

Vážná dopravní nehoda se včera večer stala u Konecchlumí na Jičínsku. Řidič nezvládl zatáčku, auto se po nárazu do mostku vymrštilo do vzduchu a několikrát přetočilo přes střechu. Řidič skončil v nemocnici, nikdo další zraněn nebyl.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.