Internetový obchod přijímal platby, zboží ale neposílal. Vznikla škoda v řádech desítek tisíc korun

Policisté z Nového Města nad Metují přijali v těchto dnech oznámení o podvodu prostřednictvím internetu. Škoda měla vzniknout jedné místní firmě, která si v internetovém obchodu objednala čtyři notebooky. Žádné zboží ale nedorazilo.
„Jak vyšlo najevo, firma si prostřednictvím e-shopu objednala za přijatelnou cenu 4 notebooky, která ale byla výhodná jen do zaplacení zálohové faktury ve výši několika desítek tisíc korun. Po obdržení peněz s nimi internetový obchod přestal komunikovat a zaujal pozici mrtvého brouka,“ uvedla mluvčí náchodských policistů Eva Prachařová.
Přijaté trestní oznámení policisté po zadokumentování postoupí k souhrnnému vyšetřování na Ostravsko, kde se již případem zabývají.
Jak hodnotíte tento článek?
Doporučujeme
SpolečnostStačí jeden sešit navíc. Sbírka pomůže dětem začít školu bez starostí
SpolečnostStovky motorek dnes ovládnou noční Hradec. Kolona projede ulicemi města
ZprávyPět lidí uvízlo v noci v Adršpachu. Ze skály je sundali hasiči
Plzeňská Drbna










