Policie na Náchodsku pátrá po muži. Hrozil sebevraždou a utíká před vězením

Autoři | Foto Policie ČR

Náchodská policie pátrá po dvaačtyřicetiletém Miloši Rozinkovi. Nezvěstný je od středečního večera. Podle oznámení na linku 158 se údajně pokusil o sebevraždu, pak utekl z domova. Skrývat by se mohl v lese v okolí Velké Jesenice.

Po Rozinkovi pátrají i kriminalisté, protože nenastoupil do vězení. Odsouzen byl mimo jiné za drogové delikty. 

Policisté po muži začali pátrat ve středu večer. Do pátrání se zapojili policejní kynologové se psy, dobrovolní hasiči a strážníci, policie nasadila vrtulník a hasiči dron.

"Bohužel noční pátrací akce ani další pátrací akce svolaná na čtvrteční ráno nebyla úspěšná i přesto, že bylo v náročném lesním terénu propátrané území o rozloze téměř 50 hektarů," uvedla mluvčí policie Andrea Muzikantová.

Pohřešovaný by měl mít na sobě zelenou mikinu a tmavé džíny. Je hubený, vysoký asi 185 centimetrů. Ozbrojený není.

Jakékoliv informace o pohřešovaném muži přijmou policisté na lince 158.

Hodnocení článku

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky ČR, policie, věznice, pátrání, Náchodsko

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.