Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.
Ve Forum Pardubice se chystá jarní program zaměřený na velikonoční tvoření, rodinnou zábavu a kreativní dílny pro malé i velké. Návštěvníci se mohou těšit na výrobu ptačích budek, zdobení květináčů, malování na obličej, plackovačku i jarní fotokoutek. Program proběhne v pátek 13. března od 14 do 18 hodin a je pro všechny zdarma.
„Jaro představuje ideální příležitost zpomalit, něco si vlastnoručně vyrobit a strávit čas společně s rodinou. Návštěvníci u nás zažijí atmosféru svátků jara a odnesou si domů dekorace i malé suvenýry,“ říká XY, manažerka centra Forum Pardubice.

Součástí programu budou kreativní dílny, ve kterých si návštěvníci vyrobí ptačí budku, ozdobí květináčky a zasadí voňavé bylinky pro jarní pochoutky. Pro děti bude připravené také velikonoční tvoření s motivy zajíčků, kuřátek a svátečních dekorací, takže si z odpoledne odnesou vlastní výtvory inspirované svátky jara.
Atmosféru doplní malování na obličej, kde animátorka promění děti v jarní zvířátka nebo květiny. Další atrakcí bude plackovačka, u které si každý vytvoří vlastní originální placku na batoh či tričko. Jarní fotokoutek plný květin a tematických rekvizit nabídne prostor pro společné fotografie rodin i přátel. Podrobnosti o programu najdou zájemci na webu a na facebookovém profilu Forum Pardubice.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?