Dnes, 12:14
Milovníci sportovních aut si o víkendu přijdou na své. Možnost usednout za volant vozů Ferrari, Lamborghini či Porsche dostanou na hradeckém polygonu návštěvníci akce Racing Motors Day, na které kromě zážitkových jízd čeká i šance vyzkoušet si závodní simulátor.
Fanoušci sportovních supervozů dostanou od pátečních 11:00 příležitost otestovat výkon vysněných vozidel přímo v areálu hradeckého letiště.
Tyto jízdy si návštěvníci mohou užít na sedadle spolujezdce či přímo za volantem. Jedinou podmínkou pro řízení je minimální věk 18 let a držení řidičského průkazu skupiny B. Pro ty, které podmínky pro řízení nesplňují, je připravená varianta jízdy v sedačce spolujezdce. Děti pod 150 centimetrů dostanou na jízdy podsedák, pro děti pod 140 centimetrů jsou navíc připravené zvýhodněné ceny.
„Určitě doporučujeme rezervaci jízd dopředu přes rezervační systém, který je na našem webu. Jízdy je možné zakoupit i na místě, jen je třeba počítat s tím, že některé vozy mohou být plně obsazené,“ uvedla pro Hradeckou Drbnu zákaznická referentka společnosti Racing Motors Barbora Jezdinská.
Závodnický den si návštěvníci mohou zpestřit závodním simulátorem ve virtuální realitě. Náročnost lze nastavit podle věku, takže simulátor je vhodný i pro malé závodníky. Rezervace probíhá až v den akce přímo na místě. K dispozici bude také stánek s občerstvením, zmrzlinou a nápoji.
„Vstup na akci je zdarma. Návštěvníci si mohou prohlédnout vozy, vidět je v akci či pořídit fotografie. Instruktoři rádi zodpoví všechny otázky, které návštěvníky ohledně vozů zajímají,“ dodala zástupkyně organizátora Barbora Jezdinská.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám