Počasí dnes1 °C, zítra-0,2 °C
Sobota 22. února 2025  |  Svátek má Petr
Bez reklam

Dvůr Králové nad Labem otevírá první veřejné psí hřiště

Autoři | Foto Pixabay

Ve Dvoře Králové nad Labem bylo vybudováno první veřejné psí hřiště. Slavnostní otevření proběhne ve čtvrtek 24. října od 16:00 hodin.

Nové psí hřiště, umístěné mezi podharťským stadionem a autobusovou zastávkou na ulici Spojených národů, přináší majitelům psů vytoužené místo pro vzájemné setkávání a hry jejich čtyřnohých přátel. "Věřím, že toto nové hřiště pejskaři uvítají. Je to skvělé místo pro volný pohyb psů a pro sdílení zkušeností mezi majiteli,” vysvětlil novinářům místostarosta Vítězslav Šturma.  

Slavnostní otevření hřiště bude doprovázeno bohatým programem, včetně dog dancingu, ukázek poslušnosti a soutěží pro děti, které organizuje DDM Jednička. Návštěvníci a jejich psí kamarádi mohou také očekávat drobné dárky od sponzora hřiště. 

Hřiště je vybaveno dřevěnými překážkami pro agility a další aktivity, které vyrobila specializovaná firma Hřiště pod Květinou. Pro pohodlí návštěvníků jsou k dispozici lavičky a informační tabule s popisem prvků a pravidly pro používání hřiště. 

Toto nové zařízení nejenže poskytuje prostor pro zábavu a cvičení psů, ale také podporuje komunitní duch mezi majiteli psů ve městě. 

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Dvůr Králové nad Labem, pes, hřiště, otevření

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Dvůr Králové nad Labem otevírá první veřejné psí hřiště  |  Společnost  |  Zprávy  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.