čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Dubnová představení v Klicperově divadle jsou pasé. Ruší se na všech scénách

Vyhlášený nouzový stav ruší, nebo odsouvá jednu plánovanou akci za druhou. Tak je tomu i v případě Klicperova divadla v Hradci Králové. Ruší se veškerá dubnová představení na všech scénách.

V současné době, kdy je vyhlášen nouzový stav, platí i zákaz pořádání divadelních a kulturních akcí s účastí nad 30 osob. Představení v hradeckém Klicperově divadle se proto budou rušit postupně od nejbližších termínů. Odloženo je i zahájení prodeje vstupenek na další měsíce.

Předprodej divadla na Gočárově třídě, je pro osobní návštěvu do odvolání uzavřen.

„Vstupenky na derniérová představení Jedlíci čokolády a Velká mořská víla původně přesunutá na 1. května 2020 zůstávají v platnosti na náhradní termín, který bude odehrán pravděpodobně v nové sezóně,“ říká PR manažer Martin Sedláček. Na ostatní představení vypsán náhradní termín nebude a vstupné se bude vracet.

Neodehrané předplatné bude u skupin pro dospělé diváky odehráno na začátku následující sezóny. U žákovských a studentských skupin budou peníze za neodehraná představení vráceny.

Vstupné se bude vracet výhradně bezhotovostním převodem na bankovní účet. Podrobné informace najdete na webu Klicperova divadla.  

Platnosti dárkových poukazů a dalších kuponů se prodlužují do prosince letošního roku.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto FB: Klicperovo divadlo

Štítky Klicperovo divadlo, představení, vrácení peněz, duben, nouzový stav

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.