Počasí dnes22 °C, zítra13 °C
Neděle 14. dubna 2024  |  Svátek má Vincenc
Bez reklam

Hradecká Filharmonie bude mít nové vedení, výběrové řízení určilo ředitele

Filharmonii Hradec Králové povede od července nový ředitel, do čela usedne Vladimír Šrámek, nahradí Václava Dernera, který byl ve funkci dvacet tři let.

Správní rada Filharmonie Hradec Králové, o.p.s. schválila na zasedání dne 29. března 2023 volbu nového ředitele filharmonie, který vzešel z výběrového řízení na tuto pozici konaného dne 24. března 2023.

Do čela usedne Vladimír Šrámek, nahradí Václava Dernera. "To, co vykonal pro instituci, pro orchestr, je skvělé a k těmto činům přistupuji s pokorou a respektem. Považuji za samozřejmé na jeho úsilí navázat a dále rozvíjet jak po stránce funkční, tak po stránce umělecké," uvedl Vladimír Šrámek.

V pátek 24. března 2023 se uskutečnilo výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky Filharmonie Hradec Králové, o.p.s. Expertní komise složená ze zástupců správní rady, odborné hudební veřejnosti a zástupce unie orchestrálních hráčů a orchestru vybírala z šesti kandidátů, kteří se zúčastnili ústních pohovorů.

Za nejvhodnějšího kandidáta na pozici ředitele Filharmonie Hradec Králové, o.p.s. byl výběrovou komisí správní radě doporučen Vladimír Šrámek, jehož volbu správní rada na svém jednání dne 29. března jednomyslně schválila.

Ohodnoť článek

Foto Filharmonie Hradec Králové

Štítky výběrové řízení, Filharmonie Hradec Králové, správní rada, Vladimír Šrámek

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hradecká Filharmonie bude mít nové vedení, výběrové řízení určilo ředitele  |  Kultura  |  Zprávy  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.