neděle 17. října 2021 Hedvika

Rekonstruovaná Krkonošská ulice ve Dvoře Králové se na 2 dny úplně uzavře

Někteří řidiči se budou muset připravit na dopravní komplikace ve Dvoře Králové nad Labem, které budou spojené s opravou Krkonošské ulice. Ta prochází v současné době kompletní rekonstrukcí, včetně křižovatky na Komárov. Ulice nebude průjezdná 31. srpna a 1. září. Týkat se to bude především rezidentů.

V této době proběhne pokládka finální asfaltobetonové vrstvy, a to v celém rozsahu uzavírky, tedy od čerpací stanice až po křižovatku na Komárov. Residenti, kteří bydlí v lokalitě Chaloupky – Nová ves nebo mají zahrádku v kolonii, budou muset místo objíždět.

Na projektu Dvůr Králové dlouhodobě spolupracuje s Královéhradeckým krajem. „Kompletní rekonstrukce má být hotova do konce října. Stavbaři budou pokračovat v pracích na odvodňovacích kaskádách, budou se pokládat chodníky, udělá se nové veřejné osvětlení a další,“ vysvětluje mluvčí Městského úřadu Dvůr Králové nad Labem Miroslava Kameníková.

Řidiči budou muset až do konce října po objížďkách a pro cestující platí výlukové jízdní řády.

Rekonstrukce probíhá podle plánu. Krkonošská ulice je spojnicí mezi Dvorem Králové, Trutnovem a Krkonošemi. Oprava probíhá v rámci další etapy rekonstrukce krajské silnice č. II/300 mezi Dvorem a Kocbeří. Oprava vyjde na více než 80 milionů korun.

Čtete také:

Ohodnoť článek

Autoři | Foto mudk.cz / Ladislav Válek

Štítky doprava, Krkonošská ulice, Dvůr Králové nad Labem, uzavírka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.