sobota 4. července 2020 Prokop

Doprava kolem rychlého občerstvení v Hradci stojí. Fronty na burger mají i přes čtvrt kilometru

Dlouhé kolony aut až ke třídě Akademika Bedrny, několik desítek minut čekání a ucpané silnice kolem Kauflandu a rychlého občerstvení v Hradci Králové. Situace, která je v posledních dnech na denním pořádku. Dopravní situace kolem McDonaldu, Kauflandu a KFC občas připomíná hraniční přechod.

Od vyhlášení nouzového stavu 16. března 2020 policie v místě řešila tři dopravní nehody. „Samozřejmě o všech nevíme, protože si je řidiči mohou vyřešit sami bez naší účasti,“ dodává mluvčí policie Iva Kormošová

Rychle se najíst v restauraci nebo obchodním centru zatím není možné, většina lidí proto řeší formu okénka u těchto rychlých občerstvení. Hustota dopravy a samotné čekání závisí především na denní době. Zatím, co během odpoledne si vše absolvujete například do 10 minut. Přes poledne a k večeru můžete ve frontách strávit i půl hodiny.

Situaci mírně zlepšilo rozhodnutí fast foodů o změně objednávání. Kvůli urychlení si nově neobjednáváte u mikrofonu, ale přímo k autu přijde pracovník rychlého občerstvení. 

Restaurace a hospody se zahrádkou  až 11. května 

Situace se kolem rychlého občerstvení začne pravděpodobně lepšit až 11. května, kdy se počítá s otevřením restaurací se zahrádkou či výdejním okénkem. V plném provozu však budou až 25. května. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Štítky McDonal, KFC, rychlé občerstvení, Hradec Králové, kolony, doprava, fronta, nouzový stav, restaurace, jídlo

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.