pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Policie hledá svědky vážné dopravní nehody u Třebechovic. Řidička stála s autem napříč v křižovatce, v plné rychlosti do ní narazilo auto

Včera 2.1. krátce před půl desátou večerní došlo na křižovatce silnic I/11 s ulicí Týnišťská v katastru obce Třebechovice pod Orebem k dopravní nehodě dvou osobních aut. 

Ke střetu došlo tak, že řidička auta značky Opel Corsa jedoucí po I/11 od Hradce Králové směrem na Týniště nad Orlicí narazila do vozidla značky Fiat Punto, které stálo napříč v křižovatce.

Řidička fiatu ve věku 48 let byla s těžkým zraněním převezena do nemocnice. Nikdo jiný zraněn nebyl. Policisté dechovou zkouškou u 37leté řidičky oplu vyloučili požití alkoholu. U zraněné nařídili odběr krve. U obou vozidel z důvodu závad zadrželi osvědčení o registraci vozidla a u fiatu odhadli škodu na 15 tisíc a u oplu na 90 tisíc korun.

Z důvodu pomoci objasnění příčiny nehody policie žádá, aby se na linku 158 ozvali svědci střetu, nebo se dostavili přímo na hradecký dopravní inspektorát v Malšovicích.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto KŘP Královehradeckého kraje | Zdroj KŘP Královehradeckého kraje

Štítky Třebechovice pod Orebem, dopravní nehoda, zranění, svědci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.