FOTO: Řidička nezvládla řízení a skončila v příkopě

Autoři | Foto Policie ČR

Mladá řidička nezvládla řízení a poslala auto do příkopu. Na místo přijely všechny záchranné složky a zraněnou ženu následně záchranáři odvezli do nemocnice.

V pondělí 19. srpna krátce po deváté hodině ranní došlo na silnici II. třídy v katastru obce Libáň k dopravní nehodě, která si vyžádala zásah všech složek IZS.Třiadvacetiletá řidička osobního motorového vozidla Škoda Octavia v tu dobu jela ve směru od obce Zliv na Libáň. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou zřejmě nepřizpůsobila rychlost své jízdy a na mokré vozovce dostala s vozidlem smyk.

Ten již nedokázala vyrovnat a skončila v příkopu. Při dopravní nehodě utrpěla řidička zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice k lékařskému ošetření. Vliv případného alkoholu na místě vyloučila policisty provedená dechová zkouška. Celková škoda je předběžně odhadnuta na částku 100 tisíc korun.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Nehoda, automobil, policie, řidička, Libáň, Škoda Octavia, Zliv

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.