sobota 15. srpna 2020 Hana

Policisté na D11 pronásledovali ujíždějící auto. Honička skončila nehodou a uzavřenou dálnicí

Dálnice D11 před Hradcem Králové byla ráno uzavřena po pronásledování ukradeného auta. Po zastavení ještě lehce popojelo a narazilo do policejního vozu. Nikomu se nic nestalo. Dálnice byla uzavřena přes tři hodiny

Policisté podle mluvčí ukradený vůz pronásledovali od Poděbrad. „Auto jelo velkou rychlostí. Po zastavení kvůli tomu, že má automat, poskočilo a narazilo do boku služebního vozidla," řekla krajská policejní mluvčí Ivana Ježková. Obě auta jsou podle ní poškozená.

Po pronásledovaném autě podle Ježkové pátrají policisté z jiného kraje. „Vzhledem k tomu, že je to vozidlo odcizené, nemůžeme nehodu ukončit dřív, než přijedou kolegové, kteří po vozidle pátrají," doplnila. Nechtěla upřesnit, o jaké auto jde. Na místo přijeli kriminalisté.

Auta se srazila krátce po 05:00 před koncem dálnice na 90. kilometru ve směru na Hradec Králové. O uzavírce mezi 84. a 90. kilometrem informovalo Národní dopravní informační centrum před 06:00. Dopravu policie odkláněla na 84. kilometru na dálnici D35 směrem k Opatovicům nad Labem.

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky nehoda, policie, D11, Královéhradecko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.