úterý 24. listopadu 2020 Emílie

Z Hradce do Dobrušky a z Náchoda do Dvora nově pojedou přímé autobusové spoje

V neděli 9. prosince nastane změna autobusových řádů, která přinese některé novinky. Cestující se mohou těšit například na nové přímé spojení z Hradce do Dobrušky a z Náchoda do Dvora Králové nad Labem. Nový večerní spoj odveze zaměstnance z Rychnova nad Kněžnou do Týniště nad Orlicí.

Od neděle tak na základě zvyšující se poptávky doojde k rozšíření přímých autobusových spojů na trase Hradec Králové – Třebechovice pod Orebem – Dobruška.

Na Náchodsku dojde ke změnám v dopoledním spojení mezi Náchodem a Českou Skalicí. Nově pojede dopolední spoj v 8:10 z Náchoda do České Skalice a dále do Jaroměře.

Na lince IREDO 411 bude cestujícím zajištěno nové dopolední přímé spojení Náchoda s Dvorem Králové nad Labem bez přestupu v České Skalici.

Na základě požadavku zaměstnavatelů a spolupráce s městem Kostelec nad Orlicí vznikne v pracovních dnech večerní spojení na lince IREDO 115 mezi Rychnovem nad Kněžnou a Týništěm nad Orlicí. Po skončení odpolední směny tak budou mít zaměstnanci odvoz.

V souvislosti se zavedením víkendových přímých vlaků z Hradce Králové do Svobody nad Úpou dojde k úpravě autobusových spojů ve východních Krkonoších. Nové spojení by mělo přinést cestujícím lepší dostupnost turistických míst v Krkonoších.

Štítky doprava, autobusy, Hradec, spoj

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.