úterý 2. března 2021 Anežka

Naproti Futuru vznikne malý obchodní park. Lidé v něm najdou sedm obchodů

Naproti obchodnímu centru Futurum by měl vzniknout malý obchodní park. V objektu, kde sídlila společnost AUTO KELLY chce nový provozovatel vybudovat prostor pro sedm obchodů. Podle serveru hkcity.cz by zde měla být drogerie a kosmetika Rosmann, SuperZOO nebo nová pobočka obchodu Pepco.

Právě Pepco s dětským oblečením a bytovými doplňky má jen v Hradci Králové čtyři své pobočky. Tu největší v Auparku vedle vlakového nádraží. SuperZOO má v krajské metropoli tři obchody, drogerie Rosmann dvě.

Součástí nového obchodního parku má být i obchod NKD. Podle informací z webu společnosti, půjde o teprve desátou pobočku v České republice. Řetězec je nejrozšířenější například v Německu, Rakousku nebo Itálii. Obchody NKD nabízejí oblečení pro muže, ženy i děti. Mezi sortimentem lze najít například i bytové doplňky.

Původně bylo v plánu otevřít pět obchodních jednotek, nakonec jich bude sedm. Tři jsou stále neobsazené a čekají na nájemce. Investor zároveň požádal o opravu venkovního parkoviště, které zmenší. Z původních 57 parkovacích míst zde bude 54 stání.

Stejný investor v Hradci Králové provozuje například i obchodní zónu OBI s přilehlými obchody. Ta se rozšiřovala naposledy v roce 2019. Svůj první obchod v Hradci Králové zde tenkrát otevřela například značka Banquet. Mezi dalšími bylo například rychlé občerstvení Palác Food, který už několik let funguje v Orlice Park Shopping.

Hodnocení článku je 66 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto pixabay.com | Zdroj HKCity

Štítky Hradec Králové, Futurum, park, obchod, Auto Kelly, drogerie, Pepco, NKD, nakupování

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.