čtvrtek 13. května 2021 Servác

Z nemocnice v Hradci Králové utekl pacient. Pátrá po něm policie

Policie pátrá po pacientovi, který tento týden utekl z Fakultní nemocnice Hradec Králové. Státní i městská policie prohledala areál i okolí nemocnice, vlakové a autobusové zastávky i veřejnou dopravu. Najít se ho zatím nepodařilo.

„Jelikož je důvodná obava o jeho zdraví i život, obracíme se s žádostí o pomoc na veřejnost. Kdo si muže všimne, nechť zavolá na bezplatnou linku 158, nebo se dostaví přímo na policejní služebnu,“ říká mluvčí policie Iva Kormošová.

Osmapadesátiletý Milan Šklíba odešel z nemocnice v neděli. Je zhruba 180 centimetrů vysoký, hubené postavy. Zvláštním znamením je jeho chůze. Kvůli zdravotnímu stavu kulhá na levou nohu.  

Z nemocnice odešel v šedé zimní bundě s kapucí a pletené čepici. Na nohách měl tmavé kalhoty s výraznými oranžovými pruhy. Pod oblečením byl stále oblečen v červeném pyžamu s vánočním motivem.

Hodnocení článku je 42 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto pixabay.com | Policie ČR

Štítky Policie ČR, pátrání, Hradec Králové, nemocnice, FNHK, veřejnost, pacient, FOTO

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Dani Danina

Nechci do toho moc zasahovat, ale myslím, že v dnešních podmínkách zdravotnictví, kdy je vše dobrovolně nedobrovolné, se pán možná chtěl zachránit, proto vzal roha......

čtvrtek, 11. února 2021, 08:23

Ota Pacovsky

Hans Jirak: Hamáček by si měl konečně uvědomit,že jedná s lidmi a ne s mimozemšťany.To samé platí i o tom Blatném a o Prymulovi.A Babiš?Ten mi teď již připadá jako loutka na provázku,který ovládají tito tři.

středa, 10. února 2021, 21:09

Ota Pacovsky

Podle fotky,tak moc inteligence nepobral.Ale chápu ho.V dnešní Covidové pandemii,taky bych nechtěl ležet ve špitále.Měl vlastně štěstí,že ležel v Hradci Králové.Být to na Bulovce v Praze,tak by utekl hned první den.l

středa, 10. února 2021, 21:05

Frenk Kraj

Utekl před zdravotníky...

středa, 10. února 2021, 14:38

Kachle Kachlic

asi zdrha pred Covidem:))))))

středa, 10. února 2021, 13:44

Hans Jirak

Hamáček by ho nechal izolovat v kleci.

středa, 10. února 2021, 12:35

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.