úterý 2. března 2021 Anežka

Zájemce o studium na UHK čeká den otevřených dveří online. Budoucí studenty nelze pozvat osobně

Zájemci o studium na Univerzitě Hradec Králové letos nemůžou přijít na den otevřených dveří osobně. Univerzita proto připravila online variantu. Na dnešek a sobotu je připraveno živé vysílání i speciální online přednášky.

„Na oba dny jsme pro uchazeče o studium připravili nabitý a živě vysílaný program kombinující jak faktické informace o studiu, tak praktické rady vzhledem k bydlení v Hradci Králové, cestování s naší univerzitou či získávání praxe již během studia,“ vysvětluje prorektorka UHK Pavlína Springerová.

První blok bude vysílán živě na facebookových stránkách UHK. Moderátor představí děkany jednotlivých fakult a úspěšné absolventy. Druhá část se bude věnovat nabídce jednotlivých oborů a programů. Každá z fakult představí svůj obor pomocí MS Teams.

„Uchazeči na našem webu najdou link a jednoduše se připojí do virtuální místnosti podle toho, co by u nás mohli studovat. Tady se potkají s našimi vyučujícími a mohou se jich přímo ptát na vše, co je vzhledem ke studiu zajímá,“ dodává Springerová.

Dnešní program začne prvním blokem ve 14:00. V sobotu budou pomyslné virtuální dveře otevřené od devíti hodin ráno. Na jednotlivé přednášky a videa se dostanou uchazeči skrze webové stránky Univerzity Hradec Králové.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto UHK

Štítky UHK, online, den, otevřených, dveří, video, zájemce, studium, vzdělání, Hradec Králové

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.