čtvrtek 2. prosince 2021 Blanka

Lidem v karanténě i seniorům ve Dvoře Králové zajistí MAS Královédvorsko nákupy

V době nouzového stavu bude ve Dvoře Králové nad Labem zajišťovat nákupy pro seniory nebo lidi, kteří jsou v karanténě Místní akční skupina (MAS) Královédvorsko ve spolupráci s Farní charitou a dobrovolníky tamního Junáku. Služba je obyvatelům poskytnuta zdarma.

Nabídka zajištění nákupů je o pro obyvatele, kterým koronavirus znemožňuje obstarání běžného nákupu.

Služba jako taková je občanům poskytnuta zdarma. Nákupy si ale platí každý objednavatel podle skutečně vynaložených nákladů.

Pro příjem objednávek je zřízena je telefonní linka 702 889 537.  Na této lince je k dispozici zkušený pracovník, který poskytne veškeré informace a přijme objednávku.

Linku mohou lidé využít každý všední den od 8:00 do 10:00 hodin dopoledne. Požadovaný nákup jim bude doručen ještě v ten samý den, nejpozději do osmé hodiny večerní.

Nákupy jsou zařizovány také lidem v Trutnově a Jičíně

Od minulého týdne funguje linka pro potřeby seniorů i lidí v karanténě také v Trutnově. V Jičíně dobrovolníci zajišťují nákupy pro osoby zdravotně postižené a pečující o osoby z Jičína.  

Trutnov zavedl linku pomoci pro seniory a lidi v karanténě

Město Trutnov chce pomoci zmírnit dopady koronavirové krize a podniká k tomu i kroky. Kromě pomoci podnikatelům, kterým odloží splátky nájemného za poslední čtvrtletí roku, zřídil linku pomoci pro lidi v karanténě nebo izolaci, ale slouží i...

Ohodnoť článek

Autoři | Foto pixabay.com

Štítky nákup, koronavirus, covid-19, Dvůr králové nad Labem

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.