úterý 11. srpna 2020 Zuzana

Čekárna na autobusové zastávce ve Zboží se dočká opravy a nové podoby

Přibližně dva měsíce budou trvat úpravy a rozšíření čekárny na autobusové zastávce ve Zvoží u Dvora Králové nad Labem. Práce se rozjedou v průběhu příštího týdne. Město za tuto akci zaplatí přibližně 800 tisíc korun včetně DPH.

Firma, která byla vybrána na základě veřejné zakázky, vybuduje nový vstup z chodníku do čekárny. Namísto současných betonových čtvercových dlaždic sem dá zámkovou. Stavbaři odstraní stávající střešní krytinu včetně bednění a poškozené části krovu a nahradí novými.

„Opravenou dřevěnou konstrukci doplní dřevěné bednění a nová střešní krytina z falcovaného plechu. Zároveň bude opravena stávající vnější omítka, která bude nově bílošedé barvy, dojde k zateplení obvodových stěn a na části kiosku budou stávající okna vyměněna za nová dřevěná zasklená izolačním dvojsklem,“ popisuje dále práce Ctirad Pokorný, vedoucí odboru rozvoje, investic a správy majetku na Městském úřadě Dvůr Králové nad Labem.

Záměr rekonstruovat autobusovou zastávku vzešel z Osadního výboru Zboží. Město Dvůr Králové nad Labem za tuto akci zaplatí téměř 800 tisíc Kč včetně DPH.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto mudk.cz

Štítky čekárna, oprava, rozšíření, Zboží, Trutnovsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.