Počasí dnes12 °C, zítra11 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "oprava"

Sto řidičů denně nedodržuje maximální povolenou rychlost. Za tři dny padlo 200 tisíc na pokutách

Policie Královéhradeckého kraje se zapojila do celostátní dopravní akce, která byla zaměřená na dodržování maximální povolené rychlosti. Během tří dnů se dopravním policistům podařilo zkontrolovat 750 řidičů. Během kontrol odhalili 400 přestupků.

ANKETA: Nejnebezpečnější křižovatka v Hradci Králové je u OBI. V čem řidiči nejčastěji chybují?

Třetí nejnebezpečnější křižovatka v České republice je v Hradci Králové. Jde o světelnou křižovatku na Gočárově okruhu, kde se protíná s ulicemi Pilnáčkova a Akademika Bedrny. Za poslední dva roky se tu stalo 19 dopravních nehod. Vyplývá to z...

Na trase Lázně Bělohrad - Stará Paka přestaly ráno jezdit vlaky

S jarem se opravují silnice, ale taky železnice a je řada výluk. Ode dneška přestaly jezdit vlaky na trase Chlumec nad Cidlinou - Trutnov hlavní nádraží. Důvodem je údržba a oprava kolejí na trati a odstranění vegetace v blízkosti trati.

V Semínově Lhotě na Jičínsku smetl vlak osobní auto. Osádka skončila v péči záchranářů

Osobní auto se dvěma lidmi srazil dnes dopoledne vlak na přejezdu v Semínově Lhotě na Jičínsku. K nehodě došlo na trati z Turnova do Hradce Králové v úseku mezi Libuní a Rovenskem pod Troskami. Provoz je v úseku přerušen a je zavedena náhradní...

Projekt sdílených kol bude ve Dvoře Králové nad Labem pokračovat

Cyklistická sezóna začala a v šestnáctitisícovém Dvoře Králové nad Labem na Trutnovsku budou mít lidé i letos možnost půjčit si sdílené kolo. Rada města rozhodla o finanční podpoře projektu částkou 810.000 korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "oprava"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "oprava"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.