Místní skupina Milionu chvilek v Hradci Králové plánuje další protestní akci. Ta se bude konat v úterý 9. června na Masarykově náměstí. Demonstrace má odstartovat úderem 18 hodiny. Z bezpečnostních důvodů musí mít všichni zúčastnění roušku. Pořadatel také slibil, že se dodrží dvoumetrové rozestupy.
„Zachováme dvoumetrové rozestupy a vezmeme si roušky. Nezapomeňte ani na křídy a transparenty s otázkami pro vládu. Myslíme si, že máme právo na protest. Nechceme však zavdat jakoukoli záminku pro pomlouvačnou kampaň, proto setkání proběhne za výše uvedených podmínek! “ píší organizátoři. Jakým způsobem chtějí rozestup mezi protestujícími dodržet však neuvádějí.
Protest nese název „Vy ještě nemáte dost?!“ a organizátoři na něm chtějí položit jasné otázky na aktuálně dětí ve vládě České republiky. Řešit se tak bude například doba koronavirová, podivné státní zakázky nebo ekonomika.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?