pátek 3. dubna 2020 Richard

Zákaz návštěv vyhlásila i nemocnice v Jičíně a Novém Bydžově

Po Fakultní nemocnici Hradec Králové vyhlásila zákaz návštěv i nemocnice v Jičíně a Novém Bydžově. Ode dneška se návštěvy nedostanou na některá oddělení. I v tomto případě jde o preventivní opatření kvůli koronaviru. Zákaz platí do odvolání.

Zákaz návštěv platí pro JIP, ARO, léčebnu dlouhodobě nemocných Nový Bydžov a radioterapeutické oddělení. „U všech ostatních oddělení prosíme všechny blízké pacientů o pečlivé zvážení nutnosti návštěv. Především s ohledem na rizika přenosu respiračních infekcí,“ říká lékařský náměstek Oblastní nemocnice Jičín Jiří Nový

Zákaz návštěv platí i ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. „S okamžitou platností je ve Fakultní nemocnici Hradec Králové vyhlášen zákaz návštěv až do odvolání na některých pracovištích,“ napsala včera na profilu nemocnice Lenka Hobzová, nemocniční hygienik. V Hradci Králové se jedná o všechny jednotky intenzivní péče, všechna oddělení na IV. interní hematologické klinice, Klinice onkologie a radiologie, Plicní klinice, Klinice infekčních nemocí a odděleních F, G a H na III. interní gerontometabolické klinice. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Hradecká Drbna

Štítky nemocnice Jičín, nemocnice Nový Bydžov, zákaz návštěv, omezení, zákaz koronavirus

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.