Při havárii auta zemřel u Dobrušky 19letý spolujezdec. Auto mělo smyk

Autoři | Foto Policie ČR

Mezi Dobruškou a Běstvinou na Rychnovsku havarovalo v pátek v noci osobní auto. Mělo smyk a narazilo do stromu. Spolujezdec zemřel, řidič utrpěl zranění. Nebyli za jízdy připoutaní.

Auto jelo směrem na Běstvinu, 20letý řidič Škody Octavia jel pravděpodobně rychle na mokré silnici. Dostal smyk v táhlé levotočivé zatáčce a vozidlem sjel vpravo mimo vozovku, kde se se svým vozidlem přetočil a narazil do vzrostlého stromu.

"V době dopravní nehody byl ve vozidle 19letý spolujezdec. Řidič ani spolujezdec nebyli za jízdy připoutáni bezpečnostním pásem. Oba museli být z vozidla vyproštěni hasiči. Řidič vozidla byl letecky transportován do Fakultní nemocnice Hradec Králové. Spolujezdec po neúspěšné resuscitaci na místě dopravní nehody svým zraněním bohužel podlehl," řekla policejní mluvčí Martina Jandová.

Ohodnoť článek

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky ČR, nehoda, úmrtí, Rychnovsko

Komentáře

Milan Ptáček

Prý Běstvinou :))) TVL, co to tam máte za matroš

Dnes, 11:35Odpovědět

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.