Počasí dnes9 °C, zítra10 °C
Středa 24. dubna 2024  |  Svátek má Jiří
Bez reklam

Lidé v Trutnově si dopravní agendy vyřídí na jednom místě v bývalém Texlenu

Lidé ve třicetitisícovém Trutnově si záležitosti dopravních agend vyřídí na jednom místě. Nové pracoviště dopravě-správního odboru město zřídilo v prostorách bývalého podnikového ředitelství textilky Texlen v Horské ulici. Dosud byl registr řidičů a registr vozidel na detašovaném pracovišti v jiném objektu v Horské ulici a oddělení přestupků bylo v hlavní budově úřadu města na Slovanském náměstí.

Dopravně-správní odbor v budově bývalého Texlenu, který zkrachoval v roce 2007, zabral nejvyšší, čtvrté patro budovy. Návštěvníci úřadu mají v zadní části areálu k dispozici parkoviště.

Celý objekt bývalého Texlenu patří společnosti Autostyl, která se zabývá prodejem automobilů. Město je se svými kancelářemi u Autostylu v nájmu, přičemž firma objekt před nastěhováním městských úředníků kompletně opravila.

Za 1467 metrů čtverečních plochy město firmě platí roční nájemné 557.000 korun. Dosavadní registr řidičů a vozidel mělo město v nájmu v prostorách od Autostylu v sousedství stanice technické kontroly. Za pronajatých 327 metrů čtverečních dosud platilo ročně 298.000 korun, řekla mluvčí města Michaela Dědková.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Miloš Šálek

Štítky ČR, správa, automobilová, Trutnov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Lidé v Trutnově si dopravní agendy vyřídí na jednom místě v bývalém Texlenu  |  Zprávy  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.