Ne 23. 8. 2026Sandra
Zprávy

Policie vypátrala nezletilé kamarádky z Hradce Králové, našla je v Ostravě

ČTK1 minuta čtení5. 6. 2023, 20:15
Policie vypátrala nezletilé kamarádky z Hradce Králové, našla je v Ostravě
Policie vypátrala nezletilé kamarádky z Hradce Králové, našla je v Ostravě · Foto: Policie ČR

Policie našla dvě nezletilé dívky z Hradce Králové. Děvčata ve věku 13 a 15 let, které byly pohřešovány od včerejšího odpoledne, objevila v pozdních večerních hodinách v Ostravě. Obě jsou v pořádku, informovali policisté na twitteru.

Kamarádky ráno nedorazily do školy a odjely z hradeckého nádraží nejprve do Pardubic a pak do Ostravy. Po mladší z dívek policie pátrala v režimu Dítě v ohrožení. Důvodem byl její nízký věk. O pomoc při pátrání žádala policie také veřejnost.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Týden, kdy auto zůstane doma. Hradec láká na kola, koncerty i parkourDoprava

Týden, kdy auto zůstane doma. Hradec láká na kola, koncerty i parkour

Hradec Králové se v září promění v město, kde dostanou větší prostor kola i koloběžky. Evropský týden mobility nabídne od 16. do 22. září program pro děti, rodiny i všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, že město se dá pohodlně projít nebo projet i bez auta.

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasněSpolečnost

Co dnes Češi chtějí od plotu? Zkušenosti z tisíců realizací mluví jasně

Plot už dávno není jen hranicí pozemku. Majitelé domů od něj dnes čekají soukromí, skvělý vzhled, bezpečí pro děti i domácí mazlíčky, a hlavně co nejmenší starosti do budoucna. Zkušenosti společnosti Ploty Dobrý z tisíců realizací po celé republice ukazují, jak se požadavky českých zákazníků na oplocení za poslední roky proměnily.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook