středa 30. listopadu 2022 Ondřej

Připravte lyže nebo prkna, o víkendu se sklouzneme na Černé Hoře

Start letošní zimní sezóny je na spadnutí. Už tradičně se vleky poprvé rozjedou na Černé Hoře. Díky mrazivým teplotám mohl SkiResort zasněžovat a kopec je připraven.

Otevřena bude sjezdovka Anděl ve zkrácené délce. Provozovatelé zvou také na 50% slevu na půjčovnu a servis lyží SkiResort Live. Pro ty, kteří tedy ještě nestihli pořídit lyžařskou výbavu, nebo nemají namazáno a nabroušeno, jde o ideální tip na víkend. 

V sobotu 26. 11. a v neděli 27. 11. bude otevřená sjezdovka Anděl na vrcholu Černé hory v délce 300 metrů. Na sjezdovce bude připraveno 50 cm sněhu. Ke sjezdovce lyžaře vyveze z Janských Lázní kabinková lanovka a po lyžování je znovu sveze k parkovišti. Lyžovat se bude oba dny od 9 do 16 hodin. Na vrcholu Černé hory bude po celou dobu otevřený FordBar. 

Na dolní stanici kabinkové lanovky v Janských Lázních bude na víkend otevřená půjčovna a servis SkiResort Live, který své sjezdového vybavení a servis poskytne se slevou 50%. 

Zvýhodněné skipasy na první lyžování vyjdou nejvýhodněji při nákupu online na skiresort.cz. Lyžaři je ale mohou získat i přímo na místě a to buď ve výdejním automatu sKiosku přímo u dolní stanice lanovky, nebo na pokladně. 

Ohodnoť článek

Autoři | Foto skiresort.cz

Štítky Skiresort, Černá Hora, ski, lyžování, víkend

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.