úterý 9. srpna 2022 Roman

Policie pátrá po svědcích dopravní nehody na Trutnovsku. Řidič nezvládl řízení, skončil v nemocnici

Bezohledné chování za volantem vedlo k dopravní nehodě, kterou zavinil sedmadvacetiletý řidič červené Fabie. U Hajnic na Trutnovsku předjížděl na místě, kde je to zakázané. Manévr nezvládl a skončil mimo silnici. Jelikož nebyl připoután, do nemocnice ho transportoval vrtulník.

„Během předjíždění vozu se v protisměru objevil druhý automobil. Ve snaze vyhnout se střetu strhl řízení vlevo a vyjel mimo komunikaci. Tam narazil do vzrostlého stromu a složených klád,“ uvedla na webu policie mluvčí Iva Kormošová.  

Řidič během nehody utrpěl zranění, která si vyžádala start záchranářského vrtulníku. Kvůli jeho stavu nebylo možné podrobit ho dechové zkoušce. Proto mu byla odebrána krev.  

Policie se snaží najít řidiče dvou zmíněných aut. To se zatím nepovedlo. „Žádáme svědky nehody, aby zavolali na linku 158 nebo se dostavili přímo na trutnovský dopravní inspektorát,“ dodává mluvčí.  

Na místě policie zjistila, že nabouraný osobní vůz Škoda Fabia nemá platnou technickou kontrolu. Z vyšetřování dopravní nehody je navíc zjevné, že řidič v době nárazu nebyl připoután. Škoda na vozidle je odhadnuta na zhruba 80 tisíc korun.  

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky nehoda, Trutnovsko, zranění, předjíždění, pátrání, svědek, vozidlo, strom, letecky, zranění, nemocnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.