čtvrtek 11. srpna 2022 Zuzana

Dělník nechal přespat neznámou ženu v cizím bytě. Ta druhý den udělala scénu

Hlídka městské policie musela do jednoho z bytových domů v centru Hradce Králové. Ve společných prostorách a na chodbě byla žena, která obtěžovala sousedy. Dokonce tam vykonávala potřebu. Po příjezdu policie uvedla, že se nemůže dostat do pronajatého bytu. Předešlou noc ji v něm nechal přespat jeden z dělníků, který měl klíče.

„Žena uvedla, že čeká na osobu, od které má pronajatý byt. V něm měla jednu noc přespat. Klíče však neměla. Nepředložila ani žádnou nájemní smlouvu,“ uvedla v tiskové zprávě mluvčí městských strážníků Eva Kněžourová.  

Na místo musel přijet i skutečný majitel bytu, který potvrdil, že ženu nezná. Policie uvedla, že byt nepronajímá, jelikož je v rekonstrukci. Přístup do něj měli pouze řemeslníci, kteří mají klíče. Následně se ukázalo, že ženu v něm nechal přespat jeden z nich.  

„Strážníci přítomné poučili, že se jedná o občansko-právní spor. V případě škody na majetku může majitel bytu podat trestní oznámení,“ uvedla Kněžourová. Žena na místě dostala pokutu ve výši deset tisíc korun.  

Hodnocení článku je 82 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto MPHK

Štítky krimi, Hradec Králové, dělník, žena, byt, přespání, agresorka, přestupek, strážník, městská, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.