Počasí dnes0 °C, zítra-1 °C
Pátek 1. prosince 2023  |  Svátek má Iva
Bez reklam

Majitel už ani nedoufal, ale jeho ukradené kolo za statisíce korun se našlo

Stavil se u kamaráda v kempu na Dolcích, opřel si o zábradlí kolo, jenže jeho nepozornosti si všiml zloděj a bicykl za statisíce korun mu odcizil. Neuvěřitelné se stalo skutkem, majiteli se ztracené kolo vrátilo.

Policisté v Trutnově přijali oznámení o krádeži jízdního kola, které bylo umístěné s dalšími koly na terase jedné z chat v Dolcích. Kolo mělo být v hodnotě dvě stě tisíc korun. Na místo dorazila hlídka, která následně při návratu na služebnu, našla kolo u nedalekého lesního porostu položené za stromem. Po ohledání místa nálezu kolo, jenž bylo v pořádku a nic mu nechybělo, vrátili majiteli.

"Policisté zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin krádež, za který pachateli hrozí trest odnětí svobody na 1 rok až 5 let," uvedla v tiskové zprávě mluvčí policie Iva Kormošová. Po pachateli intenzivně pátrají a žádají veřejnost o spolupráci. Kdo by mohl podat jakoukoliv informaci vedoucí k objasnění krádeže, ať zavolá na linku 158.

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky Kolo, krádež, Dolce, policie, zloděj

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Majitel už ani nedoufal, ale jeho ukradené kolo za statisíce korun se našlo  |  Trutnovsko  |  Z kraje  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.