Počasí dnes1 °C, zítra1 °C
Pátek 8. prosince 2023  |  Svátek má Květoslava
Bez reklam

Trutnovsko

Přetížený kamion uzavřel komunikaci na Pomezní Boudy v Krkonoších

Od brzkých ranních hodin je od křižovatky uzavřena krkonošská silnice II/252 spojující hraniční přechod Pomezní Boudy se silnicí II/296. Řidiče cisterny tam zaskočila zledovatělá silnice.

Získala letos jako jediný člověk na světě medaili od Mezinárodní letecké federace, ne nadarmo se jí říká plachtařská královna z Čech

Jana Vepřeková v mládí moc nevěřila tomu, že létání je sport. Až později ale zjistila, že je to celkem náročná disciplína. Z rodačky ze Dvora Králové se nakonec stala legenda v závodění ve větroních. Na svém kontě má nejvíc účastí na mistrovství...

V Trutnově se v tomto týdnu kompletně uzavře ulice Na Struze

Jako by nestačilo, že dopravu komplikuje současný sníh, tak v Trutnově se k tomu přidá v tomto týdnu také uzavírka ulice Na Struze. Necelé dva týdny budou muset řidiči jezdit po objízdné trase.

Horské silnice pokrývá zledovatělý sníh, v tomto týdnu připadne další

Horské silnice jsou sjízdné, ale je potřeba se mít na pozoru. Některé úseky jsou pokryté zledovatělým sněhem. O víkendu museli policisté a hasiči řešit několik dopravních nehod. Zimní počasí nás čeká i v tomto týdnu.

Dvůr Králové pokračuje v budování nové čtvrti. Hotovo má být příští rok v létě

Město Dvůr Králové nad Labem pokračuje v budování zcela nové ulice, kde se nachází pozemky pro výstavbu rodinných a bytových domů. V této chvíli dělníci dokončují první etapu, která propojuje Seifertovu a Nepraktovu ulici, vybudování chodníků a...

Dálnici D11 Trutnov - hranice postaví polská firma

Úsek dálnice D11 mezi Trutnovem a hranicí s Polskem postaví za 11,35 miliardy korun bez DPH největší polská stavební firma Budimex. Ředitelství silnic a dálnic ČR vybralo její nabídku jako nejvýhodnější.

Ve Dvoře Králové budou moct lidi přespat venku. Vyzkouší si, jaké je to být bez domova

Ve Dvoře Králové nad Labem se bude konat jubilejní desátý ročník akce Noc venku. Jedná se o benefiční akci, jejíž cílem je poukázat na problematiku lidí bez domova a bořit mýty a předsudky s tím spojené. Součástí akce bude i sbírka potravin a...

Pohřešovanou devětasedmdesátiletou ženu ze Dvora Králové nad Labem na Trutnovsku dnes policisté nalezli mrtvou. Nezvěstná byla od čtvrtka 16. listopadu, kdy odešla z domu na procházku.

KOVO v hradeckém kraji chystá stávku v Hitachi a ve škole, jinde symbolicky

Protivládní protest Odborového svazu KOVO v průmyslových podnicích v Královéhradeckém kraji bude mít v pondělí 27. listopadu většinou symbolickou podobu. Výroba se přeruší třeba v trutnovské firmě Hitachi Energy.

Podvodníci zneužívají ČEZ a lákají na výhodné investování do jeho akcií

Podvodníci zkouší své oběti nalákat na výhodné investování do akcií společnosti ČEZ. Bohužel už jim to několikrát vyšlo. Jeden z případů má v současné době na stole trutnovská kriminálka.

Trutnovsko  |  Z kraje  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.