Při srážce čtyř aut na Náchodsku se zranili tři lidé

Foto Policie ČR | Zdroj Policie ČR

U Semonic na Náchodsku na hlavní silnici z Hradce Králové směrem na Náchod a Polsko se dnes ráno srazila čtyři auta. Jeden člověk byl při nehodě zraněn těžce a dva lehce. Silnici policie zhruba na čtyři hodiny uzavřela a dopravu odklonila na vedlejší silnice. Provoz byl obnoven po 12:00. 

Dvě auta, která se srazila, jela ve směru od Hradce Králové. Účastníky nehody se následně stala další dvě auta jedoucí od Náchoda. Dechovou zkouškou policie u tří řidičů požití alkoholu vyloučila. U posledního zraněného řidiče, který byl převezen do nemocnice, policie případné požití alkoholu bude zjišťovat.

Auta se srazila nedaleko od místa, kde se na silnici opravuje most a provoz tam je řízen kyvadlově pracovníky stavby či semafory. Okolnosti nehody policie vyšetřuje.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky ČR, nehoda, zranění, Náchodsko, 2.VERZE, okres Náchod, Semonice, policie, havárie, Hradec Králové, Náchod, Polsko

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.