středa 1. dubna 2020 Hugo

Vyhledávání

Nalezené články: "vláda"

Živnostníci, které postihlo opatření v souvislosti s koronavirem, dostanou jednorázově 25.000

Živnostníci postižení pandemií dostanou od státu jednorázovou částku 25.000 korun, schválila vláda. Podmínkou je například výše příjmu nebo pokles tržeb.

MOUNTFILED HK: David Voňka porazil Matěje Chalupu ve virtuálním zápasu

Hradecká ČPP aréna zeje prázdnotou. Lední hokej má kvůli opatřením v souvislosti s koronavirem stopku a led v hale už se musel nechat roztát. Hráči ale rozhodně nezahálí a přesouvají se z ledu do virtuálního prostředí. Tady spolu měří síly....

Sklárna v Harrachově propustí 10 procent zaměstnanců

Kvůli opatřením v souvislosti s koronavirem, začínají firmy propouštět své zaměstnance. Jednou z nich je i sklárna v Harrachově. Dnes v ní byly rozdány první výpovědi. Sklárna totiž přichází o turisty a tím i o peníze. Ty neputují ani od odběratelů.

Vláda prodloužila omezení volného pohybu do 11. dubna. Do té doby zůstanou zavřené i restaurace

Omezení volného pohybu po celé České republice, které je jedním z opatření proti šíření nového typu koronaviru v zemi, dnes kabinet opětovně prodloužil do 11. dubna do 06:00. Sdělil to premiér Andrej Babiš (ANO). Opatření platí od 16. března, vláda...

Hradecké Fakultní nemocnici vypomáhá přes 230 studentů

V době nouzového stavu, chtějí být v nemocnicích nápomocni i studenti Lékařských fakult. Ne jinak je tomu i ve východních Čechách. Z lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, se přihlásilo 406 studentů. Už 231 jich pracuje.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vláda"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vláda"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.