neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Vyhledávání

Nalezené články: "vandalismus"

Žena se chlubila fotkou počmáraného auta, svým příspěvkem vyvolala bouři nevole

Počmárat někomu auto už je z principu považováno, jako vandalismus. Většinou se ale pachatelé svým dílem nechlubí. Nicméně dnes se na facebooku objevil příspěvek s fotkou počmáraného auta, kde žena svými slovy čin schvaluje, a navíc v očích mnoha...

Vandal se nudil, a tak propíchl pneumatiky u tří aut

Dosud neznámý vandal tu v noci z pondělí 16. září na úterý propíchal u tří osobních vozidel celkem osm pneumatik. Automobily zde měli majitelé zaparkované na parkovišti u domu. Hmotná škoda je v této chvíli vyčíslena na téměř 13 tisíc korun.

FOTO: Vandalové opět úřadovali. Na Biřičce zničili dřevěnou lavičku

Vandalové podpálili na Biřičce dřevěnou lavičku. Situace je o to smutnější, že ani ne metr od ní se nachází ohniště a les. Nicméně lenost vandalů přispěla k tomu, že lavička je zničená.

Malšovický most nevydržel čistý ani dva měsíce. Vandalové ho posprejovali

Na boj s vandaly vydá město každoročně desítky tisíc korun. Bohužel, situace se nezlepšuje. Malšovický most, který město nechalo vyčistit v červnu od sprejerů, opět někdo počmáral.

Vandalismus v Hradci neustupuje. Město ročně platí statisíce

Problém s vandaly trápí všechna města a Hradec Králové nevyjímaje. Trnem oku jsou především sprejeři, kteří ničí památky, budovy i fasády domů. Na následné odstraňování si město sáhne hluboko do kapsy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vandalismus"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vandalismus"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.