čtvrtek 13. května 2021 Servác

Vyhledávání

Nalezené články: "výzdoba"

Velké natírání. Kostel sv. Mikuláše v Jiráskových sadech dostane ochrannou vrstvu

Ještě před zahájením hlavní sezóny dostane dřevěný kostel sv. Mikuláše v hradeckých Jiráskových sadech ochranný nátěr. Ochranná vrstva by měla prodloužit životnost šindele, ze které je kostel postavený. Kompletně „vymalováno“ bude do konce měsíce.

Loutky z východních Čech se vydaly na dlouhou cestu do Jižní Koreje

Loutky a další exponáty z Muzea loutkářských kultur v Chrudimi se vydaly na dlouhou cestu do Jižní Koreje. Zhruba za dva týdny je začnou z devíti kovových přepravních beden vybalovat kurátoři Historického muzea Soulu. S dálkovou pomocí českých...

Onkologii a radiologii hradecké nemocnice zdobí obrázky tulipánů. Díla vznikala ve školkách i mezi pacienty

Prostory Kliniky onkologie a radiologie Fakultní nemocnice Hradec Králové zdobí obrázky barevných tulipánů. V rámci akce Tulipánový měsíc se malovalo v devíti mateřských školách. Letos poprvé se do práce zapojili i pacienti psychiatrické kliniky....

ANKETA: Je hezčí strom na Velkém nebo Masarykově náměstí?

Hradec Králové má dva velké vánoční stromy, technické služby je instalují na Velkém a Masarykově náměstí. Hradečáci na Facebooku s úsměvem konstatují, že ten „hlavní“, před katedrálou, je každoročně nakřivo.

Majitel osvětleného domu v Jaroměři čelí útokům na sociálních sítích. Nenecháme se znechutit, svítíme dál, vzkazuje

Jeden z „nejvánočnějších“ domů v republice je také v Jaroměři. Majitel teď ale čelí pomluvám na sociálních sítích, proto zvažoval, jestli osvětlení raději nevypnout. Nakonec se rozhodl proti útočným komentářům obrnit a svítit dál.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "výzdoba"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "výzdoba"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.