úterý 20. dubna 2021 Marcela

Vyhledávání

Nalezené články: "výstraha"

Horská služba varuje na hřebenech Krkonoš před náledím a mlhou

Horská služba Krkonoše varuje před ledovkou a náledím na hřebenech hor. Upozorňuje také na špatnou viditelnost kvůli mlze, dohlednost na hřebenech je do jednoho kilometru. Vyplynulo to z ranního sdělení Horské služby Krkonoše. Na hřebenech Krkonoš...

Počasí na Velikonoce? Varování před sněhem, ledovkou i větrem

V pondělí bude na většině území České republiky vát silný vítr, který bude na horách dosahovat rychlosti až 110 kilometrů za hodinu. V pondělí odpoledne může navíc na mnoha místech sněžit a v noci na úterý hrozí téměř v celém Česku vznik náledí....

Jičín dnes vyzkouší celoplošný test výstražného systému

Dnes (tj. 1. dubna) vyzkouší město Jičín celoplošný výstražný systém. Půjde o zhruba jedenáctiminutové hlášení ze všech hlásičů ve městě. Poslední test podobného rozsahu radnice uskutečnila v roce 2016.

Meteorologové vydávají varování před silným větrem. Během soboty bude platit i pro část kraje

Český hydrometeorologický ústav vydal varování před silným větrem. Platit bude od zítřejší sedmé hodiny ranní minimálně do devíti večer. Královéhradecký kraj zasáhne jen z části. Současná výstraha platí především pro Jičínsko a Novopacko.

Meteorologové vydávají varování před sněhem. Pro část kraje platí od dnešní půlnoci

Český hydrometeorologický úřad vydal varování před sněhem. Nízký stupeň nebezpečí platí především pro oblast Trutnova a Vrchlabí. Výstraha platí od dnešní půlnoci až do středečního odpoledne. Lidé by si měli dávat pozor především v dopravě.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "výstraha"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "výstraha"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.