čtvrtek 30. června 2022 Šárka

Vyhledávání

Nalezené články: "testování"

Dnes se vrací zkoušky sirén. Pravidelné testování je důležité, míní hasiči

Počátkem června se budou opět konat pravidelné zkoušky sirén. V letošním roce byly třikrát zrušené, a to od března do května s ohledem na válečné uprchlíky z Ukrajiny. Podle hasičů jsou pravidelné zkoušky důležité.

Nejlepším městem pro podnikání je v Královéhradeckém kraji Nová Paka

Nejlepším městem pro podnikání je v Královéhradeckém kraji Nová Paka na Jičínsku. Město zvítězilo ve 14. ročníku srovnávacího výzkumu Město pro byznys 2021. Loni se Nová Paka umístila na druhém místě, v minulosti srovnání několikrát vyhrála. Letos...

Krkonoše spouští karty pro hosty. Ty přinesou výhody turistům i místním

Ve východních Krkonoších začnou v červnu s testováním nové Karty hosta. Ta turistům nabídne řadu výhod a slev. Její pořízení bude pro turisty zdarma, jedinou podmínkou je nahlášení hosta do evidence poplatků z pobytu. Karta má zároveň zjednodušit...

Česká IT firma, která vozí práci za lidmi do regionů

Renomovaný evropský výrobce softwaru s přátelskou a rodinnou atmosférou? To je Unicorn. Firma se zaměřuje nejen na přidanou hodnotu pro své klienty, ale pečuje o své spolupracovníky a jejich vzdělávání a kariérní rozvoj.

Nemocnice v Královéhradeckém kraji po covidu obnovily běžný provoz

V Královéhradeckém kraji nadále klesá počet hospitalizovaných pacientů s covidem-19. Nemocnice již obnovily běžný provoz. V době sílící epidemie nemocnice část svých kapacit vyčlenily pro covid pacienty a odkládaly neakutní operace.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "testování"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "testování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.