pátek 28. února 2020 Lumír

Vyhledávání

Nalezené články: "teplo"

Na hřebenech Krkonoš hrozí silný vítr. Tvoří se tu i závěje

Horská služba Krkonoše varuje před závějemi na hřebenech hor i před silným větrem, který ráno dosahoval rychlosti v průměru 79,2 km/h. Lidé by se na hřebenech měli držet tyčového značení, uvedla dnes krkonošská horská služba. Horní úsek kabinové...

POČASÍ NA NEDĚLI: Až 11 stupňů nad nulou a přeháňky

Počasí během druhé poloviny víkendu bude v Královéhradeckém kraji mírně horší. Ojedinělé přeháňky se budou objevovat už v polohách nad 400 metrů nad mořem. Foukat bude i silnější vítr.

POČASÍ NA SOBOTU: Jarní teploty do 11 stupňů s deštěm

Ani tento víkend pravá zima nedorazí a o sněhu si můžeme nechat zdát. Teploty budou dosahovat až jedenácti stupňů celsia a místo sněhu nás budou trápit dešťové přeháňky.

Hřebenové túry v Krkonoších dnes vynechejte. Horská služba je kvůli silnému větru a špatně viditelnosti nedoporučuje

Na hřebenech Krkonoš je dnes silný vítr a navíc i špatná viditelnost. Tamní horská služba proto nedoporučuje hřebenové túry. Ráno vítr dosahoval na Sněžce až 90 km/h. Kvůli tomu nejezdí ani lanovka na Sněžku v celé své délce.

Vysoké teploty komplikují vlekařům údržbu sjezdovek. Lyžování je však stále slušné

Lyžaři v Královéhradeckém kraji mají k dispozici více než 70 kilometrů upravených sjezdových tratí. Podmínky pro lyžování ve větších střediscích Krkonoš a Orlických hor jsou stále velmi dobré, vyplynulo z dnešních vyjádření zástupců areálů. Na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "teplo"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "teplo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.